Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Ti Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
eja vajz kur me merr malli mos me ler me u djeg si zjarri zeri yt e buzeqeshja jote ma tmirat ksaj bote

2x
ti ti ti vetem ti i jep zemres dashuri jo jo jo mos har0ro se kjo zemer shum te don

2x
kur te thrras ty ne telefon eja se kjo zemer te don ska nevoj me thon te dia mir e di cka je per mu

4x
ti ti ti vetem ti i jep zemres dashuri jo jo jo mos har0ro se kjo zemer shum te don


Ky tekst u dërgua nga Jurgen Ndreu

Murat Gjoniku - Ti Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Ti Vetem Ti", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 0