Murat Shala
Murat Shala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Murat Shala është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 3 Shkurt 2018, Den Hasanaj & Murat Shala publikojnë videoklipin "Rren". Më datë 27 Shkurt 2018, Murat Shala publikon videoklipin "Instrumental". Më datë 13 Shkurt 2021, Murat Shala & Muzafer Halilaj publikojnë videoklipin "E Rand"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0