Më mbaj mend (për 1 muaj)Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Musical është një video produksion shumë i njohur. Musical TV janë një televizion muzikor shqiptar, gjithashtu realizojnë edhe video dhe marketing. Musical TV si studio muzikore ka realizuar disa klipe të cilat janë cilësuar mjaft cilësore dhe janë pëlqyer shumë në treg....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Pro Video

Shqipja 2000

F-M Studio Univers

FAF Studio

Red World Production

Fenix Studio

Super Star

Albatrade

Supersonic

BBF

Tags: Musical


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet