Më mbaj mend (për 1 muaj)

Musli Kuqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Musli Kuqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Më datë 24 Shtator 2013, Musli Kuqi publikon videoklipin "Me Ty". Më datë 8 Dhjetor 2015, Musli Kuqi publikon videoklipin "Pse Na Kan Nda". Në vitin 2015, Musli Kuqi & Shkurte Gashi publikojnë albumin "Live 2015". Më datë 11 Korrik 2016, Musli Kuqi publikon videoklipin "Ta Kishe Dit". Në vitin 2017, Musli Kuqi & Prishtina Band publikojnë albumin "Live 2017". Në vitin 2019, Musli Kuqi & Grupi Prishtina publikojnë albumin "Live 2019"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Live 2019 (2019)

★★★★★

Live 2017 (2017)

☆☆☆☆☆

Live 2015 (2015)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Musli Kuqi, Musa Kuqi, Musli Kuci

Komente 0