Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mustafa Mehja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Mustafa Mehja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në Dhjetor 1989, Mustafa Mehja merr pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "M'u Ndez Një Mall". Në Dhjetor 1990, Mustafa Mehja & Irena Ciceri marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Ere E Vendelindjes". Më datë 18 Dhjetor 2018, Mustafa Mehja publikon videoklipin "Bjondina". Më datë 20 Shkurt 2019, Mustafa Mehja publikon videoklipin "Per Ty Martanesh". Më datë 14 Tetor 2019, Mustafa Mehja publikon videoklipin "Potpur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jeti

Bledar Dapa

Klodian Yzeiri

Aziz Dalipi

Sazani I Times

Agim Saliu

Ramazan Rrapushi

Xemi

Astrit Mëniku

Pajtim Struga

Tags: Mustafa Mehja, Mustafa Merja, Faci


Komente mbi këtë artist