Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mustafa Mehja - M'u Ndez Një Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Ka Ra Muzgu Bota Ka Qen Qetesi
NE Dhomen time Rri e Vuj Per Dashni
Në Dhomen Time Rri E Vuj Per Dashni

Nate E Dite Me Lot Po Qaj
PSE Me Ke Ne Vetmije

Prej At Dite Qe Mu Largove
Se Me Shikoj Fare Me Sy


Ky tekst u dërgua nga Kompozitori


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mustafa Mehja - M'u Ndez Një Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'u Ndez Një Mall".
3. Video është e këngës "M'u Ndez Një Mall", por nuk këndohet nga Mustafa Mehja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mustafa Mehja:


Komente 0