Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Myfarete Laze

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Myfarete Laze është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Myfarete Laze ka filluar të këndojë kur ka qenë në shkollën fillore. Më vonë ajo merrte pjesë në festivalet e fëmijëve në Shkodër dhe pastaj në atë kombëtar. Në moshën 18 vjeçare iu ngjit skenës së festivlit të madh. Suksesi që ka pasur në këngët e saj ishte i padiskutueshëm, madje edhe vetë Vaçe Zela e ka përzgjedhur atë në këngën që do të këndonin në versione të ndryshme. Bashkëkonkurrente me të ka qenë edhe Ema Qazimi dhe Irma Libohova, të cil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Simoni

Bruna Sota Hoxha

Morena Reka

Pavlina Nikaj

Justina Aliaj

Zeliha Sina

Alida Hisku

Lindita Theodhori

Nertila Koka

Jolanda Dhamo

Tags: Myfarete Laze, Mefarete Laze


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet