Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikja - Argumente Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kush,foli keq e te largoj nga un
trego kush ti te trazoj
Ke deshir tani me shkuar
Krejt te mirat me i ' harruar
nese ti i bjen pishman prap e jotja jam

Ref
Argumente kerkoj,
fakte e deshmitar
Jo jo ste lejoj
Te ikesh pa fjal (2 here)

Kush,foli keq e te largoj nga un
trego kush ti te trazoj
Ke deshir tani me shkuar
Krejt te mirat me i ' harruar
nese ti i bjen pishman prap e jotja jam

Ref
Argumente kerkoj,
fakte e deshmitar
Jo jo ste lejoj
Te ikesh pa fjal (6here)


Ky tekst u dërgua nga Mirushe Pacuku


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mikja - Argumente Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Argumente Kerkoj".
3. Video është e këngës "Argumente Kerkoj", por nuk këndohet nga Mikja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mirvete Bajrami (Mikja):


Komente 0