Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myrvete Bajrami - Nisem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ne fillim vetem flitet
vetem pershperitet
pastaj me ze t'lart than
se te pan me tjetren ne qytet

nuk din si te gjindesh
nuk don te grindesh
e veshtire eshte te bindesh
ne diqka kur nuk e sheh vet

zemra dashuroi
syrin e verboi
asgje nuk pash
e para syve tmi ndodhi tradheti
un nuk e pash


REF:
Nisem, po nisem larf shtepis
ne dhe te huaj e kerkoj hisen e lumturis
nisem po nisem larg shtepis
kot un po nisem nuk e gjej hisen e dashuris

ne fillim vetem flitet
vetem pershperitet
pastaj me ze t'lart than
se te pan me tjetren ne qytet

nuk din si te gjindesh
nuk don te grindesh
e veshtire eshte te bindesh
ne diqka kur nuk e sheh vet

zemra dashuroi
syrin e verboi
asgje nuk pash
e para syve tmi ndodhi tradheti
un nuk e pash


REF:
Nisem, po nisem larf shtepis
ne dhe te huaj e kerkoj hisen e lumturis
nisem po nisem larg shtepis
kot un po nisem nuk e gjej hisen e dashuris

Nisem, po nisem larf shtepis
ne dhe te huaj e kerkoj hisen e lumturis
nisem po nisem larg shtepis
kot un po nisem nuk e gjej hisen e dashuris


Ky tekst u dërgua nga Bbeessaa

Myrvete Bajrami - Nisem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisem".
3. Video është e këngës "Nisem", por nuk këndohet nga Myrvete Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirvete Bajrami (Mikja):


Komente 0