Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Dul Thellenxa Nga Kafazi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Isha në andërr moj në gjumë të parë
sikur po lujsha me ty
kur filloi gjumi m’dale
ftyra jote m’rrin ndër sy

Oh kur filloi moj gjumi m’dale
ftyra jote m’rrin ndër sy

Dul thëllënxa prej kafazit
shkoi në mal me hangër borë
oh jalla u djegsha si voj gazi
nuk të loj pa t’shti në dorë

Oh jalla u djegsha moj si voj gazi
nuk të loj pa t’shti në dorë

Moj Sanije e bukur je
kënga jote ka dal sot
oh mos t’vij keq moj se po t’kënohet
ta ka qit ashiku jot

Mos t’vij keq moj se po t’kënohet
ta ka qit ashiku jot
Myslym Lela
Publikimi: 21/01/2013


Myslym Lela - Dul Thellenxa Nga Kafazi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Thellenxa Nga Kafazi".
3. Video është e këngës "Dul Thellenxa Nga Kafazi", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0