Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Myslim Peza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Krisi pushka mre, ne pazare ee,
ata ishin dy firare ee
ata sihin dy firare ee
dy firare mre, me rroba te zeza mre
eshte Lom Leka mre e Myslym Peza

Myslym Peza vesh oficere
kafe ne kafe ee, njeri se njef ee
o kafe ne kafe ee, o njeri se njef e
bashke me Lomin o boj e bojne mene
bashke me Lomin po e bojne mene ee

bashke me Lomin o, po e bojne mene
pret Osmonin oo, ka po o bjen ee

hajde hajde me,
Osman Bali ee, vrave veten oo, per i moz(mez) kali

mun ke cecmja mre, mun ke rra-ja-pi,
qita dhejtshen o, nuk e ka-ja-pi,

oh me pac ne qaf, dhietcja e shkrete e
mos qe Lomi o, me shtjeve ne dhe ee
mos qe Lomi mer me shjeve ne dhe ee,

Oh mre Lom Leka mre , o te kom ty ve-lla-je
ec me mu ne mol se kon me te vra ja ee


Ky tekst u dërgua nga  tironsi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Myslym Lela
Publikimi: 13/06/2009


Myslym Lela - Myslim Peza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Myslim Peza".
3. Video është e këngës "Myslim Peza", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0