A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Myslym Lela - Te Kam Dasht Ije


Nuk ka akoma asnjë votë


24/07/2010

2010-07-24T12:04:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Kam Dasht Ije" kënduar nga Myslym Lela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018