Më mbaj mend (për 1 muaj)

N.A.G
  • Emri i Vërtetë:
  • Visar Ahmetaj
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  33
Këndon kryesisht: hip-hop

N.A.G është këngëtar i njohur. Visar Ahmetaj apo siq e njohim N.A.G lindi në Prishtinë më pas emigroi në New York (Bronx). Bën pjesë në grupin The Bloody Alboz (Shqipet e Përgjakshme) dhe në grupet Alboholics dhe Originallat TBA.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Gazmend  

Komente

1

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Ish-Anëtar i grupit

Alboholics


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet