NS
NS

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Enes Deliu
  • Vendlindja
  • Mitrovicë
  • Jeton në
  • Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: NS është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. NS - Enes Deliu Më datë 8 Prill 2015, Ns X Semi Automatic publikojnë videoklipin "Six Milion". Në vitin 2017, Ns X Semi Automatic publikojnë albumin "The Martianz Ep". Më datë 11 Prill 2016, N.S & Semiautomvtic publikojnë videoklipin "House Of Pain", në bashkëpunim me Kreshnique. Më datë 4 Shtator 2020, NS publikon videoklipin "Chycheck". Orkestrimi i këngës u punua nga SemiAutomatik....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0