A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Na

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Grupi Na is a popular group/singers of Rock music. Emri “NA” dmth (NE). Edhe pse eshte emer i shkurter, historia e suksesit te ketij rok bendi eshte shume e gjate. NA lindi ne Tetorin e pasluftes te vitit 1999. Ne fillim NA ishte krijuar nga 4 shoke Krashi, Bekimi, Fisniku dhe Albani, por pas tri viteve Fisniku dhe Albani u larguan per te ndjekur karierat e tyre, por Krashi dhe Bekimi vazhduan te qendrojne tek NA. Pastaj Blerati, nje gitarist i talentuar 17 vjecar ju bashkua grupit ne vitin 2004 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Haliband

Akullthyesit

Germs

Curlies

Grupi Simbol

Pinkmetal

Bystander

Permit Of Stay

Sunrise

Red Dog


Tags: Na, Grupi Na

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019