Më mbaj mend (për 1 muaj)

Na - Natë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qetësi nuk ka
Githëçka sonte mbaroi
Dhembja jonë ndjehet kudo
Zërat e dashurisë thërrasin në dhomë

Ndjehem i vetmuar
Gjysmë tek unë, gjysmë atje
Kthehu fli me mua
Unë të fal, unë ty të fal

Mos thuaj çfarë ke për t’thënë
Mos bëjë çfarë ke për t’bërë
Mos thuaj çfarë ke për t’thënë
Mos bëjë çfarë ke për t’bërë-

Ndjehem i vetmuar
Gjysmë tek unë, gjysmë atje
Kthehu fli me mua
Unë të fal, unë ty të fal

Mos thuaj çfarë ke për t’thënë
Mos bëjë çfarë ke për t’bërë
Mos thuaj çfarë ke për t’thënë
Mos bëjë çfarë ke për t’bërë

Ai nuk jam unë
Më fal
O! Më bën të çmendem
Zgjohu nesër me mua

Music by: Kreshnik Koshi, Blerat Këpuska & Bekim Këpuska
Lyrics by: Elona PozheguCan you feel my sorrow tonight?
When I’m surrounded by the dark
A voice in my head is screaming for you


Ky tekst u dërgua nga Gjk_esa


Publikimi: 06/02/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Grupi Na:


Komente 0


Na - Natë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natë".
3. Video është e këngës "Natë", por nuk këndohet nga Na.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.