Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Na - Uragan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sot, u varros dhe nje dite ne harrese.
Jo askush nuk lufton, nga qielli pret,
Pse asnje nuk guxon,
me duart lart, shpreson.

Bosh, asnjeri nuk beson, jo askund,
Thone qe shpresa do vdese, vetem ne fund…
Jeten tende ndrysho,
Boten veç ti e zgjon…

Token beje qe te dridhet,
Ti je uragan…
Ndize zjarrin, ndize shpirtin
Flaken mbaje gjalle…
Fatin merre, ti e ke ne dore,
Kurre jo mos u ndal…
Mos ndal

Sot, te jetosh ne mekat, eshte ne mode…
Te jesh djall, eshte me mire, te adhurojne.
Duhet force te ndryshojme.
Vetem nje here, jetojme…
Grupi Na
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/04/2014
Festivali: Zhurma Show 2014
Festivali: SVFM 2014
Festivali: Top Fest 11


Grupi Na - Uragan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uragan".
3. Video është e këngës "Uragan", por nuk këndohet nga Grupi Na.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Na:


Komente 0