Nada Gjyriqi
Nada Gjyriqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Nada Gjyriqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Në Qershor 2015, Nada Gjuriqi merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Pa Ty". Më datë 7 Mars 2018, Nada Gjyriqi publikon videoklipin "Baladë Shpirti". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga vetë Nada Gjyriqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0