A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Nadi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Emri i vertet e Nadit eshte Leonard Matoshi dhe ka lindur ne Pejë. Ai është një këngëtar shumë i mirë i interpretimit te muzikes live dhe eshte i pranishem neper koncerte dhe klube te ndryshme te natës. Nadi deri me tani ka nxjerrë disa albume. Ai tash vazhdon me projektet e tij të reja duke i dhuruar publikut gjithmonë kënaqësi. Më datë 6 Tetor 2007, Nadi publikon videoklipin "Si Nje Leter". Në Maj 2009, Nadi merr pjesë në Top Fest 6 me kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ëmbëlsirë (2014)

Qunat Në Gurbet (2012)

Pare Pare (2010)

Iku Beqaria (2009)

Ma Kthe Dashurine (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Si Nje Leter
A E Din Sa Shume Te Dua
Loqka
Maturant
Nuk Mund Te Haroj
Xhamadani
Lamtumire
Mori Fund
Tjeter Mos Kerko


Artistë Të Ngjashëm:

Agron Sylejmani

Hysni Klinaku

Fatmir Hoxha

Pleurat Lajçi

Durim Malaj

Gramos Simnica

Brahim Qetaj

Burim Mehmeti

Ismet Maqkaj

Alban Shehu


Tags: Nadi, Nadi Matoshi, Leonard Matoshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019