Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Buzet Qe Mkan Vra (Sdua Qe Ti Puth) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum mir e ndejva vetën
Kur ta thash te verteten
E verteta dhembë
Per ty sisha i vetmi
Ishte dhe ai tjetri
Qe rehat stë len
Ndoshta ket gjë
E paske pritur
Qe te ndjehem i braktisur
Sepse te pelqen zemren kur ma then
Me ndave nga tmirat
E jetes por ket gje sja fali vetes
Gjithmon do te vuj
Se jam zemra huj

ref..2
Sdua qe ti puth
Sdeshiroj mi pa
Buzet qe mkan vra
Sdua qe ti puth.
qoft as per nje nat
Buzet qe mkan ber mekat

Me mir e ndjeva veten
Kur ta thash te verteten
E verteta dhembë
Per ty sisha i vetmi
Ishte dhe ai tjetri
Qe rehat ste len
Ndoshta ket gje
E paske pritur
Qe te ndjehem i merzitur
Sepse te pelqen
Zemren kur ma then
Me ndave nga tmirat e jetes
Por ket gje sja fali vetes
Gjithmon do te vuj se jam
Zemra huj...

ref 2...
Sdua qe ti puth
Sdeshiroj mej pa
Buzet qe mkan vrra
Sdua qe ti puth
Qoft as per nje nat
Buzet qe mkan ber Mekat


Ky tekst u dërgua nga Blerta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nadi
Publikimi: 14/07/2009


Nadi - Buzet Qe Mkan Vra (Sdua Qe Ti Puth)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Qe Mkan Vra (Sdua Qe Ti Puth)".
3. Video është e këngës "Buzet Qe Mkan Vra (Sdua Qe Ti Puth)", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0