Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Nadi - Jallah Se Ne Peje O Keshtu Bohet Jeta  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2012

2012-09-01T15:26:29

Këngë e albumit:

"Qunat Në Gurbet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jallah Se Ne Peje O Keshtu Bohet Jeta" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet