Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Abazi - Maturanti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturanti".
3. Video është e këngës "Maturanti", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naim Abazi - Maturanti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/09/2012

2012-09-13T14:19:55+00:00Heeeej Maturant shpejt kaluan kater vjet
mbremijen ton e festojm kur per jet mos e harrojm (2X).
Eni eni kenges sot tja themi maturantet o sa te lumtur jemi
erdha un dhe sonte te vallzojm mbramjen ton po e festojme

Heeeejj Maturant ti shpaloj kujtime sonte neser vec kujtime ne jet rrugen bardh per jet e mot

Eni eni kenges sot tja themi maturantet o sa te lumtur jemi
erdha un dhe sonte te vallzojm mbramjen ton po e festojme

Eni eni kenges sot tja themi maturantet o sa te lumtur jemi
erdha un dhe sonte te vallzojm mbramjen ton po e festojme(3X)


Ky tekst u dërgua nga Fekichee
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet