Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Abazi - S'ju Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ju Harroj".
3. Video është e këngës "S'ju Harroj", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naim Abazi - S'ju Harroj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T02:04:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ju Harroj" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Pizha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

-Shum her qona naten eh kurqysh smuj mu qetsu//
-Athu pse ma kan kthy shpineneh nuk jom mo me mu//
-Po thojn pizha po hec gjon.po ky osht stili jem//
-Qe kom mrri ma shum se doqikjo garanat o ka i dhem//

-Pse pom kqyrin mu n'sy t'keqpse pi dokna un si dreq//
-Jemi kon shum shoqnitash jem da kejt veq a veq//
-athu ku jeni ju tasha menoni mu mledh bashk//
-ajo dashni qe kem pastash ka met si fije kasht//

-n'Mahall shum kemi nejtatje posht te shpija kuqe//
-bojshum poter dilke plakaeh na gjujke me papuqe//
-jemi kon f'mi t'lazdrumn'shoqni gjithmon t'betum//
-kem pas problem me ma t'mdhajpo asnjiher su dorzum//

-Tash kishe jemi rritsecili punt e veta//
-pata me ju permen kejtveveq besum nuk ju nxe fleta//
-veq hala nzemer ju komedhe kurr si bi pishmon//
-nese me gjithkonin maj.me juve nuk maj kanun//youu

refren;

Kurr nuk ju harrojme juve jom gjithmon//
Kurr mos um harroniamanet du me jav lon//
Qastet qe na i kalumhala jon ka m'sillen nkry//
At moment qe jemi da zemra mue mu ka thy//

rep 2

-n'Migrofon per her t'par mshtini mc.s1a//
-kurr nuk ja harroj atiqe mi zbuloj aftsit e mia//
-pse kom mrri ktu jom.shoqnin si lo me ni an//
-e maj nmen bash si sodkur dilshum me bo bajram//

-kejt t'vesht me tesha t'rejase kshtu ka thon abeja//
-edhe pse fmilazdrumjemi kon t'mir ka feja//
-me vjedh kurr nuk kemi vjedhveq naj qerrshi ktu n'kojshi//
-kur na zike pronari AXHO TOPI NA KA HI//

-Um kujtohet ajo ditkur morrum rrug per shipni//
-Me shku me pa detinse me bazen u patum ngi//
-U vendosum n'banespo si gjith t'parahatum//
-Ja plasum zemren gazdespi baneses na largun//

-Ket koh po du me kthyveq se qysh nuk pe di//
-Me ket sen deshta kallxoj se sju harroj o vllazni//
-1 mesazh per fund e kommes veti mos t'majm kanun//
-edhe pse sjemi bashkgarant nfund bashk kem mu kon//youu

refren;

Kurr nuk ju harrojme juve jom gjithmon//
Kurr mos um harroniamanet du me jav lon//
Qastet qe na i kalumhala jon ka m'sillen nkry//
At moment qe jemi da zemra mue mu ka thy//Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë