Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Na Ka Lind Nje Djal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oh me ka lind sonte nji djale
Lum e lum sa gezim i madh
Kallu shpi kallu mahalle
Se m'ka lind sonte nji djale

Ref...x2
O o o djalo
Gezove nanen baben o
O o o djalo
Seç ma kenaqe zemren o

Qofsh i lumtur me nafake
Biri im ti paç urate
Shume urime e shume fat
Jete te lumtur e te gjate

Ref...x2
O o o djalo
Gezove nanen baben o
O o o djalo
Seç ma kenaqe zemren o

...

Ref...x2
O o o djalo
Gezove nanen baben o
O o o djalo
Seç ma kenaqe zemren o


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiNaim Abazi
Publikimi: 27/01/2013


Naim Abazi - Na Ka Lind Nje Djal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ka Lind Nje Djal".
3. Video është e këngës "Na Ka Lind Nje Djal", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0