Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Abazi - Pse Me Le  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Komente

Asnjë Koment

26/10/2011

2011-10-25T23:39:48+00:00Se si ti me le dhe sma the sa derdha lot , degjoje kete kenge qe e kendoj ty ta kushtoj ,sa pak dashuri e lumturi ma shum trishtim dite apo nate kjo jet e ngrat spo ka kuptim.
Gjynah qe endrren mu ma ke vra di e ma kthe edhe njeher, sa her kjo zemer meu qa ohh mos me le te mjeeeeer .

ref2- nese nje dite per mua vet ta dish se per ty kam vdek e nese pyet si jetoj ta dish se veq po lotoj .

Se si ti me le dhe sma the sa derdha lot ,dite apo nate kjo jet e ngrat spo ka kuptim. Gjynah qe endrren mu ma ke vra di e ma kthe edhe njeher, sa her kjo zemer meu qa ohh mos me le te mjeeeeer

ref2- nese nje dite per mua vet ta dish se per ty kam vdek e nese pyet si jetoj ta dish se veq po lotoj .


Ky tekst u dërgua nga  anita
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet