Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Eja Në Prishtinë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Te santeja ne prishtine ti ma fale dashurin,
nje dit ike, e me le, ni fjal tvetme nuk ma the
po e pres 1000 vjet lumturi ne ven te vet.

kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin.

pritja shpirtin po ma ngrin
dashuri moj ne prishtine
po pse endren me ma vra
djell e drrit per mua nuk ka

po e pres 1000 vjet lumturi ne ven te vet
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtin

2X
ne prishtin ooooo ne prishtin
ne prishtin oooo dashurin

kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtine
kthema kthema dashurin
eja eja ne prishtine


Ky tekst u dërgua nga demokrat gjocajNaim Abazi
Publikimi: 29/12/2013


Naim Abazi - Eja Në Prishtinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Në Prishtinë".
3. Video është e këngës "Eja Në Prishtinë", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0