Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Kalle Krejt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Krejt" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zena Aliu - Kalle Krejt

Qysh ma bone zemren shkrum
Kush te don ma shume se une
Me ty zemer rash n'dashni
Tash mendoj vetem per ty x2

Ref...x2
Luj per mua kalle krejt
Se t'kam zemer ty perjete
Luj per mua shpirti jem
Se s'po m'zihej veni ven

Njimije vjet me i pase n'kete jete
Me ty zemer kisha ndejt
Bukuroshe je e rralle
Meriton zemer me t'fale x2

Ref...x2
Luj per mua kalle krejt
Se t'kam zemer ty perjete
Luj per mua shpirti jem
Se s'po m'zihej veni ven

...

Ref...x2
Luj per mua kalle krejt
Se t'kam zemer ty perjete
Luj per mua shpirti jem
Se s'po m'zihej veni ven

Ex King - Kalle Krejt

jeehh ahaa Ex King ,Sivjet ka me kon shum nxeht Hehe Kreit Eok-at

Eok-at Mrena prap gjun me femna hehe spi di me emra,kurgjo siom une qka i kom dostat,na jem gjat-hare,gjahu em rostat'hei llejdi shqiptare shtyju mos tvjen marre,kalle krejt je ma e mira ashiqare apo don rep e a po don pare ti weq fol se na bone kahre sonte zemer paske nafak,ti ex si une djem me kravat,kalle krejt spo muj me men kqyri qikat une jom repi,hiqi dostat kur une i kom me vetii,papaprapanice kapmu per.....tkapna per ice.

Ref...
Sa her mrena une jom ahh e kall ti loqk pe mu,krejt qka do me veti i kom sonte ty met pas po du,ti llejdi qe po kqyr qu kce e kalle krejt teper e bukur nftyr kurrsesi ti sbon me nejt.(2X)

ki metorolog kallxoj sa nxeht bohet sivjet shum nxeht krejt gjynah po qohen,disa qikaqikaqika qe po dojn mu shtri sonte ,bukuroshe qitmi cicat qe i paske tbome,po kom qef une sonte ty met bo se stila je kam bon sonte du trupin me ta la se per ftyre je kam shkon,a pe din pse qu kce me kloo tem mos ma bon lem pa hajgare nuk po luj qoke ajt tash merre edhe naj shoqe une me pumad ex king shum haj une po du qitash s enuk jom pastaj mangupat me respekt se din kush i man komt kur vet qka po pin te ben ben ben


Publikimi: 07/12/2016Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0


Naim Abazi - Kalle Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Krejt".
3. Video është e këngës "Kalle Krejt", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.