Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naim Abazi - Ti Je Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ti Je Ma E Mira", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Naim Abazi - Ti Je Ma E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2014

2014-12-14T12:31:47+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Ma E Mira" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 16 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
16

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rapholic - Ti Je Ma E Mira

per ty derdhi lot per ty kom shum ndjenja na dy shum mir e dim qe ti je veq e jemja qaq shum qe tdu edhe mem tradhtu ta fali po dashuria vlon sna le mu nda perzgjalli kurr e per jet skomet lon me vujt dashuria jem per ty osht gjak qe muj me shujt smun me ndal kerkush edhe me bo me provu ti mdon un tdu deri nvdekje je me mu mo kena mu kon bashk kerkush ska me na nda aj qe don me na nda leta bin ngjakov mu la se nket dashni jom romeo e ti je gjuljeta dashurin per neve dyve smunet me ndalu as vdekja se kerkush ska me ma mush mendjen ty mos me dasht kom respekt per kejt femnat zoti keq mos i lasht un veq ty pot du per mu ska asni tjeter kto fjal dali pej zemres e shkruhen " Dihet Nleter "

Reff : RapHolic
Zemer Dashuria Jem Per Ty S'Shuhet si tatu e ngjitur per jet nuk zhduket ti je ma emira ki mu kon edhe kur tdal para zotit qe tkom dasht kome thon

Afrim Muciqi & Labi - Ti Je Ma E Mira

Labi

mu hap libri bukur fleta fleta
ma ne fund fatim tim e gjeta

Afrimi

u gzu zemra qe ish e vetmuar
prej momentit qe te kam takuar

Refrain:
Labi

ti je ma e mira mu plotsu deshira
ti mi largon brengat n qastet e veshtira


Afrimi

ti je ma e mira mu plotsu deshira
ti mi largon brengat n qastet e veshtira

Afrimi

ndriçoj drita ska me errsir
afer teje po ndihem shum mir

Labi

sikur hena rreth em rreth me yje
bukuri e ksaj dashurije

Refrain:
Afrimi

ti je ma e mira mu plotsu deshira
ti mi largon brengat n qastet e veshtira


Labi

ti je ma e mira mu plotsu deshira
ti mi largon brengat n qastet e veshtira

Abizz - Ti Je Ma E Mira

Yeeaaah AbizZ And ArsoO !!
Nepi More !!

Ref : ArsoO
Ti je ma e mire Un kam shef m'tpa syt mu kan qeru pa ty spo muj ma
Ti je ma e mire Un kam shef m'tpa syt mu kan qeru pa ty spo muj ma

AbizZ : Prej dashnijet se e kom ket sen po ta kushtoj krejt boten me ma fal
me ty zemer nuk e rnoj po te pres perzhdo dite do te pres deri se te vdes
ti, shkon ne per krejt boten un ala qdo te pres t'kam kerku ne zhdo vend
T'kam kerku dite e nate tane jeten te kerkoj vec me t'pas ty ngat
se kam dit se kam prit se ti shkon tjeter kun kam mendu se ti medon edhe rin gjithmon te un.
Te du atkamthan Te du Po ta them kur pe di qe ti nuk je ketu zemer shpirti po me dhem.
Une e di Ti je un kem mjell besen jam betu sat jena ne kyt jete me dashni mos me lujt.
Po tash ke shku dikon nuk e di se ku je Ku jan ata fjall qe i thoishi deri dje
Zemer ti je ma e mire po t'kam qef met pa edhe syt mu kan qeru pa ty nuk po muj ma.

Ref : ArsoO
Ti je ma e mire Un kam shef m'tpa syt mu kan qeru pa ty spo muj ma
Ti je ma e mire Un kam shef m'tpa syt mu kan qeru pa ty spo muj ma

AbizZ Of ArsoO
Qyfma lotin zemer se per ty po pikon ti e din se sa te du une e di se sa me don //
I maj men ato dit kur kem dal e jem shetit pa durim te kam prit skemi dit as mu merzit
epo vitet po kalojn dhe njerzia po nreshojn besa pak me çidhim tok zemra pi lendojn
Ti zemer te lutem Go kto fjal mos i haro vjen dita ke mem lyp tani nuk me xhen kudo
Nuk do tjem ma i njejt ndoshta edhe un n'drushoj te betohem prap se prap sot jem gjall
un ste haroj , Oj qik abonin t'lutem lshoja zanin krejt se te du met vertet qe kto dit e kom vret
e di kush na ka inati t'plasin xhellozojn vec per neve po menojn veten kret te harojn
kisha fol pa u nal dit e nat pa pushu po ty zemer metregu se vetem ty te du.

Ref : ArsoO
Ti je ma e mire Un kam shef m'tpa syt mu kan qeru pa ty spo muj ma
Ti je ma e mire Un kam shef m'tpa syt mu kan qeru pa ty spo muj ma

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë