Naim Berisha
Naim Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Naim Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Moj Dibrane". Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Djaloshi". Më datë 6 Tetor 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Ta Pata Thene". Më datë 5 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Motive Muhurrake", në bashkëpunim me Burbuqe Cunin. Më datë 12 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Veç Mos Thuaj Se S'te Du", në bashkëpunim me Burb...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1