Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Bucaliu
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Naim Bucaliu është këngëtar. Në vitin 2012, Naim Bucaliu publikon albumin "Ah Moj Çike".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist