Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Gjoshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  • Dumre 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 67 Vjeç
BIOGRAFIA: Naim Gjoshi është një autor këngësh i njohur. Ka banuar ne Burrel, me pas ne Elbasan per nje kohe te shkurter u transferu ne Librazhd, e mbas nje banimi te gjate ne Librazhd u transeferua perseri ne Elbasan ku jeton edhe sot....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Preç Zogaj

Kol Susaj

Kastriot Gjini

Zaho Balili

Zef Coba

Gazmend Mullahi

Riza Dolaku

Izet Kallaba

Gjon Gjevelekaj

Vladimir Kotani

Tags: Naim Gjoshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet