Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - Muzgu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vargje shkrova kenge te kendova
bëra gjera qe as nuk guxoja
dhe sa here qe i mbyllja syt
vetem fytyren tende e kujtoja

ref
si tia ndoli lotit shtegun
shkuan vite qe ste pash
nuke di se ku gabuam
pse me le e pse te lash

prap mengjeset sollen zymtesi
suferina zemren seq ma ngriu
a e mban mend kur shiqonim muzgun
buzet floket kur na i lagte shiu
ref
si tia ndali lotit.............


Ky tekst u dërgua nga engjulli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Naim Krasniqi - Muzgu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzgu".
3. Video është e këngës "Muzgu", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:


Komente 0