Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

lamtumire
me lot tuj qa un
mjafte fole
lamtumire
erdhi koha
sot me u ndahun
erdh ky qast
kaq i veshtir
erdhi koha
sot me u ndahun
erdh ky qast
kaq i veshtir

REF:
lamtumire
me za te mbyllun
lamtumir
moj vashe e mjere
e degjoj
qe skam te kthyhun
lamtumire
per te fundin here

lamtumire
kete fjal tu e than un
shum kujtime
nder mend me shkojn
se nkete qast
qe jam tut lan un
lotet syt
po mi mbulojn
se nket qast
qe jam tut lan un
lotet syt po mi mbulon.


Naim Krasniqi - Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:


Komente 0