Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - O Shpirt O Drite Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam ha 2/3 dit qe ste kam par
Shpirti me Esthe ejntur
Buzet me jan thar
Kam ha 2/3 dite qe me ben me shkrum
Dhe smundem dot te gjej ne qell as ne lum
Te kerkoj ne lum me dallgen e par
Ti me rrshqet nga dora sikur te isha ngjal
Te kerkoj ne pyje folen ku e ke
E ti me ik si zogu ne qell permbi re
O shpirt o drite leri shoqen le te shkojn
Le te thon se cka te dojn
O shpirt o drite leri fjalen ne nje an
Dua afer qe te kam


Ky tekst u dërgua nga Diona Xhemajli

Naim Krasniqi - O Shpirt O Drite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Shpirt O Drite".
3. Video është e këngës "O Shpirt O Drite", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:


Komente 0