Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - Sefa Kauboj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/03/2013

2013-03-05T12:57:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sefa Kauboj" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet