Audio

Naim Krasniqi - Si Tja Bej Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2013

2013-07-14T03:08:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Tja Bej Pa Ty" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Skifter Etemi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bukuria jote qenka si peri (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Flokët kaccurela të shtojnë bukurinë (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Buzët me të kuq ë syri si ulli (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Faqet me të bardhë ë shtatin si selvi (x2)
Si tja bej moj gocë si tja bej pa ty
Si tja bej moj gocë si tja bej se di

Nuk jetohet vete, sjetohet pa ty
Afroju moj gocë,falja dashurineMë Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...