Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - Albumi Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Dashurin e kam merak, trashëgim nga gjyshi
Nganjëher frigohem ngapak, mos më zë mësyshi

Kur m'kujtohen disa emra, la laj laj laj
Menjëher e m'dridhet zemra, sa të ëmbla ato ngatëresa, sa shumë net me ëndra shpresa

Ref: Secilës ja vodha nga një pjes të jetës
Secilës ja vodha nga një pjesë t'rinis
M'beta pa dashje me zemër të lënduar
I pasur më bë Albumi Dashuris


Ky tekst u dërgua nga Shpend Abazi

Naim Krasniqi - Albumi Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albumi Dashurise".
3. Video është e këngës "Albumi Dashurise", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:


Komente 0