Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Krasniqi - Ti M'ke Braktisur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti M'ke Braktisur".
3. Video është e këngës "Ti M'ke Braktisur", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naim Krasniqi - Ti M'ke Braktisur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

31/12/2015

2015-12-31T12:55:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti M'ke Braktisur" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardiana Dili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Te kujtohet ty pranvera
puthjest plot pasion
te kujtohet ty nga hera
kjo zemer i kujton

Kur gjethet do te bjen
te vyshkura mbi dhe
atehere kam me besuar
sesa i pabese ti je

Ti me ke braktisur
te qofshin harram ndjenjat e mia
se larg dashnise
lindi ne zemer pabesia

Ke me u penduar
por atehere ka me qene vone
dhe tuj lotuar
do te bjer ndermend dashnia jone

Tani lulet e veres
nuk kane me hijeshi
tani dhe zemra ime
nuk rri dot pa dashni
por ja dhe gjethet rrane
te vyshkura mbi dhe
tani kam me besuar
se sa i pabese ti jeMë Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet