Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Naim Qukiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Naim Qukiqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 11 Prill 2017, Dona Spahiu & Naim Qukiqi publikojnë videoklipin "Larg Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Murtez Xhaferi

Riad Sulimani

Nexhip Xhaferi

Orhan Regjepi

Shpend Limani

Sedat Beqiri

Egzon Abazi

Gazmend Hyda

Ismet Shabani

Avdush Krosa

Tags: Naim Qukiqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet