Naldi Sefullahu
Naldi Sefullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • Francë
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Shtator 1997
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Naldi Sefullahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Ne daten 30 Mars 2021, Naldi publikon kengen me titullin "Hajde Ti Bjonde", me te cilen ai ben buje ne rrjetet sociale po ashtu edhe ne youtube. Kenga eshte punuar dhe kompozuar nga vete ai, teksti eshte bere nga Mariglen Tirona dhe solist Nardi Elbasanit. Me date 15 Maj 2022, Naldi publikon nje kenge tjeter me titullin "Brune". Ne shum komente, atij i eshte kerkuar nje version per brunet dhe prandaj vendos te publikoje kete version per fansat...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0