Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naldi - Hajde Ti Bjonde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde ti bjonde
digje ti sonte
me ledhe ledhe
zemren ti ma more
ah kjo dashnia
me keq se policia
ca mbone ti qe mzu dashnia

Si ngjyrat e ylberit
Ti po shkelqen
Je e rame ti prej qielli
Vec per zemren tem

Sikur gjarpri qe te bickon
Ti me dashni te helmon
Ska asgje qe mbon dermon
Duhet zemren me ta dhon
Naldi Sefullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/03/2022
Muzika: Naldi Sefullahu
Teksti: Mariglen Tirona
Mix&Master: Naldi


Naldi - Hajde Ti Bjonde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti Bjonde".
3. Video është e këngës "Hajde Ti Bjonde", por nuk këndohet nga Naldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naldi Sefullahu:


Komente 0