Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naldi Sefullahu - Lotet E Mia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ah kto lot e mia lot e mia
I kam une nga dashuria
Thell me mbyt mua vetmia
Si ti mbaje ndjenjat e mia

Melodia mu me vret
E ben cop zemren e shkret
Kujtimet ne shpirte kan mbet
Dhe kshu do jet perjet

Se arsyeja je ti
Qe sot sje ne krahet e mi
Kurr ne jet skam qajt si fmi
Sot mbulohem me lot e mi

Ike ike ike
Mle N'vetmi
Jo as vet se di
A kishe per mu pak dashuri
Apo thjesht luje lojen ti
Naldi Sefullahu
Publikimi: 31/01/2023
Teksti: Naldi Sefullahu
Produksioni: Naldi Sefullahu
Mix & Master: Naldi


Naldi Sefullahu - Lotet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet E Mia".
3. Video është e këngës "Lotet E Mia", por nuk këndohet nga Naldi Sefullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naldi Sefullahu:


Komente 0