Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nani-Style

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Adnan Kaliqani
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Nani-Style është një këngëtar i njohur. Nani Style (Adnan Kaliqani) eshte rritur ne Gjermani dhe ne Zvicer. Nje djal shum krenar i Vullnetshem dhe i pandalshem ne sfidat Jetesore. Gjermanija ishe vendi ku ai kaloj nje pjese te Kohes se tij, ku dhe zbuloj veten dhe Talentin e tij ne fushen e Vallzimit qysh ne moshen 12 vjeqare, ne Vallzimin Hip Hop Street Dance, Por Nani eshte gjithashtu eshte ngusht i lidhur me Muziken me nje fjal ''Bota tij eshte Muzika'' dhe thot se vetem aty e gjen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Rap Oratorë (Mixtape) (2012)

★★★★★

Preku Me Realitet (2010)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edi Krasniqi

Valon Rama

Driton Sopa

Hysni Zeqiri

Ergin Brahimi

Acidi

Hysen Smajli

Toni

Astrit Bejta

Samir Aliu

Tags: Nani-Style, Nani Style, Adnan Kaliqani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet