Më mbaj mend (për 1 muaj)

Napoleon

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Napoleon është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Emri im i vertete Arber dhe jam nga Prishtina n'mrazin ma te madh kom lind shkurt 1990, fort probleme sboj, veq kur e boj nihet edhe te ti:P,i shkolles edhe i rruges dyjat, 1udhe e dy pune gjith ma ka dasht mi kry plus tash pakez n'rap po so keq, fillimi edhe funi kur sum dite te une,edhe ska mu dite,qa me bo, kur sboj sen, kqyri me bo naj sen qe tjert se kan bo, e me rap qe sa merrna se di as vet, veq kanga e par o bo ne 2007 n'Te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Herolind Ramabaja

Dr.Nushi

Papushi

Bujaa

Dossi A.K.A Professional's

Burim Hoxha

Ron Rexhi

Cadox

Potera

Robb Daddy

Tags: Napoleon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet