Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Naser Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Si çdo fëmij ashtu edhe Naseri ne moshen shum te re filloi te kerkoj veten permes lloj -lloj sporti dhe aktiviteti tjeter si karate, futbpll, labor fotografish etj, por ne moshen 13 vjeqare ndalet ne vendin e duhur qe edhe sot eshte i lumtur se eshte ndalur aty pa hulumtuar boten me tutje, pra muzika,kendimi dhe kitara. Ne shkollen e mesme Naseri bashke me nje shok te klases dhe vllaun e tij( Shefqet dhe Zeqirja bajramin) formuan Band-in "PREMIER...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥Nese Shkon (2006)

★★★★★

Gjurmët (2002)

★★★★★

Jo Mos Thuaj (2000)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

BB Poqi

Andos

Evans Rama

Renis Gjoka

Edi King

Agron Berisha

Edison Bregu

Gledi

Gjergj Jorgaqi

Sheki Hoxha

Tags: Naser Berisha


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet