Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naser Berisha - Per Gjithmone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Gjithmone".
3. Video është e këngës "Per Gjithmone", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naser Berisha - Per Gjithmone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Komente

Asnjë Koment

24/06/2008

2008-06-24T12:02:50+00:00Cdo mbrëmje veten e gjej në shtrat mendoj për ty

E ndezi një cigare pastaj dy e tri nete pa kufi

Të shoh e më sheh zemra don por goja dot nuk flet

Ndalem e mendoj athua vall kjo është dashuri për ne ??

Më thuaj kush je ti ?

Në ty kam simpati

Të them cfar kerkoj, unë jam ai që të dashuroj ..

Ref :
Pse vetem shikohemi më mirë është njëri tjetrit ti dorzohemi më thuaj se më don ooo zemër përgjithmon

Ref
Pse vetem shikohemi me mir është nj¨rri tjetrit ti dorzohemi me thuaj se me don ooo zemer pergjithmon (x3)


Ky tekst u dërgua nga Chambee
Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë