Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Naser Berisha - Lora  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

25/08/2014

2014-08-25T11:02:41+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Rrugedalje s`kam, me shpres une jam se
Ti do te kthehesh zemer ja ku jam,
Totali yti ashtu si me pare
Personazh kryesor n`jeten time te kam

Jeta pa ty ka humb kuptimin e vet ,
Netet vijne e shkojne ende te pres
Koha me nuk luan qellimin e vet
Po nuk u ktheve ti , une do vdes

REF:
O Lora ti ku je
O Lora pse me le
Pa ty une s`kam me shpres

Ndegjoj tregime se e lumtur jeton
Eshte e vertet? te lutem tregom
Po fillon nje kapitull i ri
Nje fund me dhimje perseri

N` fjalin e kot se " koha gjithcka sheron"
Me asnjeri nuk beson
Jeto e lir, por arsyeje nuk ke
Lora ime ti me nuk je

REF:
O Lora ti ku je
O Lora pse me le
Pa ty une s`kam me shpres


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet