Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Naser Berisha - Engjujt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

15/08/2017

2017-08-15T16:30:02+00:00

Këngë e albumit:

"Nese Shkon"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017
Engjujt e nates me peshperisin
sa me len te qet prap ja nisinnn
ne buzet e tua verbuar jame
premtimet tyhen ku te kam

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar

nuk eshte kjo keng dashurie
eshte nje himn per buzet e tua
me lejo qe te them te dua te dua


Engjujte nates me si kam par
bredhi rrugve t'zbrazta si i marr
ne tingujt e nates agon dita
vetem a e din se sa te prita

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar

nuk eshte kjo keng dashurie
eshte nje himn per buzet e tua
me lejo qe te them te dua te dua

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar

nuk eshte kjo keng dashurie
eshte nje himn per buzet e tua
me lejo qe te them te dua te dua

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar


Ky tekst u dërgua nga Deni Rakoci
Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet