Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Në Të Mirë E Në Të Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur ndihem mir, kur ndihem keq
askush k'të se vëren
kur buzqesh, kur lotoj
s'më kuptojnë qfar ndjej

Flas me veten
të kërkoj ty
muret heshtin
dhe pse t'gjitha i dijnë

REF
Un dhe ti
mbetem si tregim
Që ka fillim, e një mbarim

un dhe ti
kishim gjithqka
për një çast, rrugët na u ndan
II

Ti më the, me mua je
në të mir,e në të keq
sot për ty, kam nevoj
dhimbjen me ma hjek

Flas me veten
të kërkoj ty
muret heshtin dhe pse t'gjitha i dijnë

REF
Un dhe ti
mbetem veq si tregim
Që ka një fillim, e një mbarim

un dhe ti
kishim gjithqka
për një çast, rrugët na u ndan


Ky tekst u dërgua nga Naser BerishaNaser Berisha
Publikimi: 15/04/2021
Muzika: Zeqirja Bajrami
Teksti: Zeqirja Bajrami
Orkestrimi: Reshat Beqiri
Drums: Barlet Qerimi
Klaviatur: Defrim Behluli
Gitare&bass: Reshat Beqiri
Backvokal: Barlet Qerimi
Mix-Master: Naser BerishaNaser Berisha - Në Të Mirë E Në Të Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Të Mirë E Në Të Keq".
3. Video është e këngës "Në Të Mirë E Në Të Keq", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0