TEKSTESHQIP

Naser Berisha
Larg Nga Ti
Lyrics
(Feat. Fitim Beqiri)

Nate e erret ne pranver
e le fatin ne duar tua
e kthen koken edhe njeher
lamtumir n erresir me thua

nzemren tende ka hyr tjetri
per mua aty vend nuk mbeti
dikur me ishe cdo gje ne jet
tani me duhet prej teje me u terhjek

Doti harroj ata syt e zi
dhe dote shkoj larg nga

DËRGOI: